KONST / Litografier / Färglitografi 14765002
nr 1476 5002
Nina Thorgeirsdottir
(f. 1967), Sverige
"Cafeinteriör". Signerad, numrerad 33/190. Litografi. Färglitografi, bildmått: 47x65 cm, yttermått inklusive ram: 50x70 cm, oramat löst blad
Nina Thorgeirsdottir, isländsk-svensk bildkonstnär född 1967 Selfoss, Island.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 juni 2022
kl 18:34:34
14/6 23:17:32
Nina Thorgeirsdottir
Läs mer om Nina Thorgeirsdottir